Hakkımızda

3 KARE YAPI İNŞAAT RESTORASYON San.  Ve Tic. LTD.ŞTİ.

İnşaat Yüksek Mühendisi RÜSTEM KUYTUL tarafından 2007 yılında Adana’ da kuruldu. Şirketin kuruluş amacı mimarlık, mühendislik ve müşavirlik hizmeti vermek, ayrıca her türlü inşaat taahhüdünde bulunmaktır.

Bünyesinde bulundurduğu konusunda uzman kadrosu ile (otel, iş merkezi, okul, toplu konut ve sanayi vb.) yapıları projelendirmektedir. Ülkemizde konusunda büyük projelere imza atmak, kültür mirasımızın korunması amacına yönelik bilimsel çalışmalar yapmak, bu eserlerin uzun yıllar ayakta kalmasını ve gelecek nesillere aktarılmasını sağlamak amaçlı projeler üretmek, ana hedeflerimizdendir.

Firmamızın kalite politikası:

-Mimarlık, mühendislik, müşavirlik ve inşaat konularında kalite yönetim sisteminin etkinliğini, sürekli iyileştirilmesini ve şartlarına uygunluğunu esas alarak sektördeki önde gelen firmalar arasında yer almak.

-Geçmişten günümüze intikal etmiş ve gelecek nesillere korunmuş olarak aktarmak zorunda olduğumuz eski eser ve yapıların restorasyon projelerini ve inşaatlarını;  bilimsel çerçevede  ve işin gereğine uygun olarak yapmak.

-Yaptığımız proje ve inşaat çalışmalarında, çevre bilincini ön planda tutarak kaliteli ve kullanıma uygun yapılar ortaya çıkarmak.